Kde zvířata pomáhají....
Hledat
Navigace: Hipocentrum PÁJA > Semináře s Marianem Rodenem

Semináře s Marianem Rodenem

Rychlost.cz - poptávka připojení

Pokud nám počasí a okolnosti přejí, koná se každý měsíc seminář s Marianem Rodenem. Seminář, zaměřený nejen na práci ze sedla ale i ze země mohou navštívit jak pokročilejší jezdci tak i začátečníci. Vzdělávat podle starých mistrů se můžete ve všem, ať již prvcích vysoké školy nebo v přiježdění koně. Marián svým milým a trpělivým přístupem již dosáhl u koní a jezdců, kteří na naše semináře jezdí pravidelně, mnoha úspěchů. Na své si přijde jak jezdec se závodními ambicemi, tak i hobby jezdec.

Semináře se konají buď o víkendu nebo dvě neděle za sebou.

Minimální počet účastníků s koňmi je 7, diváci neomezeně.

Délka výcvikové hodiny se většinou pohybuje okolo 45 min. s ohledy na potřeby jezdce a koně.

Cena pro jezdce s koněm za dva dny je 3300 , po dohodě je nutné poslat zálohu 1000 kč. POKUD SE SEMINÁŘE NEMŮŽETE ZŮČASTNIT, DEJTE NÁM VĚDĚT IHNED! Musíte se omluvit nejpozději do pěti dnů před seminářem, jinak záloha připadá nám. Existují samozřejmě vyjímky (Úraz jezdce či koně atp.)

Cena pro diváka je 600 kč za oba dva dny.

Koně je možné ustájit přímo v areálu Hipocentra Pá-ja. Poskytnout můžeme box nebo kruhovku či paddock. Cena za jeden den činí 150 kč.(místování, voda, seno, krmení Vaším jádrem)

Občerstvení je možné po domluvě zařídit. 

V případě zájmu mne prosím kontaktujte na email hipopa.ja@seznam.cz nebo tel. číslo 777 674 017. Všichni i diváci se musí hlásit předem!

 

 

white.jpg
 
© hipocentrum-paja.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma